Základní informace | razitkuj.cz

O NÁS

KDO JSME

Jsme parta "turistických byrokratů", která nemá za cíl nic víc, než si dělat radost z malých a přesto hezkých věcí. Někdo sbírá turistické známky, jiný odznáčky nebo štítky a my sbíráme razítka. Díky tomu si člověk i po letech připomene místo, které navštívil. Turistická razítka mají v naší zemi dlouholetou tradici, kterou tímto také chceme ocenit. V neposlední řadě je třeba mít na paměti i fakt, že tato zábava člověka v podstatě nic nestojí, na rozdíl od různých novodobých samolepek, magnetek, známek a jiných komerčních záležitostí.

CHCEŠ SE PŘIDAT?

V prvé řadě se mužeš nasbíranými razítky pokochat a třeba tě nějaké už vložené razítko zaujme k návštěvě daného místa. Pokud tě razítkování chytne, budeme rádi, když naše řady a sbírku rozšíříš. Stačí se zaregistrovat a podle návodu vložit sken s popisem daného místa. Pokud někdo nemá rád registrace a přesto by chtěl své ulovené razítko na webu vidět, stačí jej poslat někomu z kontaktů. A pozor, je to pro nás všechny zábava, takže vše je fakt zadarmo!

CO TĚ ČEKÁ PO REGISTRACI?

Deník raziče! A řekněme si přátelé, kdo z vás to má?
Nemá to nic společného s hornictvím, ale samozřejmě s razítkováním. Všechny tebou vložené obrázky budou registrovány pod tvým nickem a následně si vše mužeš vytiskout v přehledném deníčku. A protože dnešní svět je soutěživý, počet razítek ovlivní tvé umístění v pořadí sběračů. A taky budeš moct obodovat ostatní razítka; sami jsme zvědavi, které je vlastně nejkrásnější.

BLÉÉÉ, RAZÍTKA?

Říkáš si, proč to všechno? No protože nás to baví. :-) Jednak je zajímavé, vrátit se po čase na místo činu a zjistit, že i po dvaceti letech je razítko stejné (ach, ty jistoty!), případně můžu před sbalením batohu prozkoumat okolí a zjistit další pěkná razítka poblíž.
Jedná se o nevýdělečnou činnost nadšenců, ale není vyloučeno, že ti nejlepší přispěvatelé dostanou stylové orazítkované tričko, takže vzhůru do sběru!

WIDGET NA STRÁNKY

Pokud se ti náš web líbí, můžeš nám pomoct se ještě více zviditelnit. Detaily najdeš na stránce s návodem jak na to.